İstanbul Olay TV

İTO’NUN SEÇİM HEYECANI YOĞUNLUK OLUŞTURDU

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İTO’NUN SEÇİM HEYECANI YOĞUNLUK OLUŞTURDU
09 Kasım 2022 - 14:29
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İSTANBUL Ticaret Odası’nda 700 bin firmayı temsil eden iş insanları, odanın meslek komitelerinde görev yapacak temsilcilerini seçmek için sandık başına gitti.

İSTANBUL Ticaret Odası’nda 700 bin firmayı temsil eden iş insanları, odanın meslek komitelerinde görev yapacak temsilcilerini seçmek için sandık başına gitti. İstanbul Fuar Merkezi’ne bağlanan yollarda yoğun araç trafiği oluştu, oy kullanacak kişiler ise fuar merkezi girişinde uzun sıralar oluşturdu.Türkiye’nin en büyük odası olan İTO üyeleri, kendilerini 4 yıl boyunca temsil edecek meslek komitesi ve meclis üyelerini seçmek için 08.00’den itibaren İFM’nin 9, 10 ve 11 No’lu salonlarında sandık başına gitti. Fuar merkezine oy kullanmaya gelenler sebebiyle uzun araç kuyrukları oluşurken, araçlar emniyet şeridine park edildiği için trafikte yoğunluk oluştu. Bunun yanı sıra oy kullanmak için sandık başlarına gitmek isteyen kişiler dakikalarca kuyrukta bekledi. Sandıklar bugün saat 17.00’dan itibaren açılmaya başlayacak, 247 oy sandığı, İTO’daki 81 Meslek Komitesi Üyelerini ve bu komitelerden İTO Meclisi’nde görev alacak isimleri belirleyecek.

Oy kullanmaya gelen Mehmet Cevat İletmiş “Araçların yanlış park etmesinden dolayı 1 saat 40 dakika içerisinde geldik. Buna bir çözüm bulunması lazım neredeyse geri gidiyorduk. Oy kullanmaya talep var” dedi.

Oy kullanmak için sırada bekleyen Umut Tosunoğlu “Oy kullanmak için Kocaeli’den geldim. Aracımı yolda bıraktım. Köprüden bu tarafa 4 saatten geldim” dedi.

Kaynak: DHA
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.