İstanbul Olay TV

İSTANBUL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE TÜRKİYE BEYAZAY DERNEĞİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İSTANBUL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE TÜRKİYE BEYAZAY DERNEĞİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ
19 Aralık 2022 - 12:32
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türkiye Beyazay Derneği arasında eğitim işbirliği protokolü imzalandı.

 

İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türkiye Beyazay Derneği arasında eğitim işbirliği protokolü imzalandı. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, “İstanbul’da 15. hastane sınıfımızı kurduk. Hastanede ve evde eğitim alan çocuklarımızın, eğitimciler olarak üzerine titriyoruz” dedi.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türkiye Beyazay Derneği arasındaki eğitim işbirliği protokolü, Zeytinburnu Belediye Binası Akdeniz Konferans Salonunda düzenlenen imza töreniyle gerçekleştirildi. Törene İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Beyazay Derneği Başkanı Lokman Ayva ve çok sayıda eğitimci ile öğrenci katıldı.

“İSTANBUL’DA 15. HASTANE SINIFIMIZI KURDUK”

İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Levent Yazıcı imza töreninden önce yaptığı konuşmada, “Belki de günümüzün en temel değerlerinden bir tanesi birlikte çalışabilmek, birlikte çalışma kültürü kurabilmek. Ortak yönetim modelleri geliştirebilmek, birbirine güvenerek çalışabilmek. İşte bugün birlikte çalışmamızın, birlikte bu protokolü imzalamamızın da temel gerekçesi de bu. Öğretmen eğitimlerimiz, özel eğitimde de büyük bir ivme kazandı. Biz özellikle dezavantaj ihtiva eden tüm öğrencilerimiz için çok daha özel ve öncelikli olarak çalışıyoruz. Kurulan özel eğitim okulları, özel meslek okulları bunların göstergesi. Belki birlikte çalışma alanlarımız içerisinden bir tanesi de hastanede veya evde uzun süre tedavi gören öğrencilerimiz. Bu bağlamda İstanbul’da 15. hastane sınıfımızı kurduk. Bütün hastanelerimizde nerede çocuklarımız tedavi görüyorsa, bir desteğe ihtiyaç duyuyorlarsa onlar için de çok yönlü olarak hastane sınıfları açtık. Hastanede ve evde eğitim alan çocuklarımızın hep birlikte eğitimciler olarak üzerine titriyoruz. Bugünkü protokol de okullarımızdaki var olan çalışmalara başka bir boyut katacak. Sosyal etkinlikler çerçevesinde çocuklarımızın birlikte üretilebilecekleri yeni bir alan önlerine açılacak” dedi. Konuşmaların ardından protokol imzalandı. 

 

 

 

Kaynak: DHA
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.